PółkiPółki dla dzieci

Jest 24 produktów.
Półki

Aranżujesz pokój dziecięcy? Szukasz mebli, które nie tylko będą praktycznymi, ale i dekoracyjnymi dodatkami? Półki wiszące to rozwiązanie, które dopasujesz do każdego wystroju! Mocowane do ściany mogą spełniać wiele funkcji. Jedna półeczka jest w stanie zmienić diametralnie wygląd pokoju dziecięcego. Jej kształt, wielkość, kolor potrafią odświeżyć jego dotychczasową oprawę. Sprawdź, jakie propozycje przygotował nasz sklep! Znajdź model najbardziej wpisujący się w aranżację pomieszczenia zamieszkiwanego przez...

Aranżujesz pokój dziecięcy? Szukasz mebli, które nie tylko będą praktycznymi, ale i dekoracyjnymi dodatkami? Półki wiszące to rozwiązanie, które dopasujesz do każdego wystroju! Mocowane do ściany mogą spełniać wiele funkcji. Jedna półeczka jest w stanie zmienić diametralnie wygląd pokoju dziecięcego. Jej kształt, wielkość, kolor potrafią odświeżyć jego dotychczasową oprawę. Sprawdź, jakie propozycje przygotował nasz sklep! Znajdź model najbardziej wpisujący się w aranżację pomieszczenia zamieszkiwanego przez najmłodszego domownika.

Półki dla dzieci w Happy Babies

W tej kategorii zamieściliśmy modne i praktyczne półki oraz półeczki dla dzieci. Zaprojektowane zostały w nowoczesny sposób i odpowiadają trendom, jakie obecnie obowiązują na rynku aranżacji wnętrz. Wykonane z wysokiej jakości drewna urzekają swoją prostotą. Są na tyle uniwersalne, że bez problemu możesz je dopasować do pokoju dziewczynki lub chłopca.

Takie szczegóły jak półki wiszące pomimo swej prostej konstrukcji, nadają wnętrzu minimalistycznego wdzięku i wypełniają w dekoracyjny sposób pustkę na ścianie.

W pokoju malucha wystarczy na początek kilka półeczek. W miarę jednak jego dorastania będzie miał coraz więcej zainteresowań, potrzeb czy akcesoriów. Wówczas warto zamienić te meble na większe modele. Ten proces bez problemu przeprowadzisz przy użyciu naszych niezawodnych produktów!

Kolorowe półeczki odporne na psoty dzieci

Zamówione u nas półki i półeczki pomogą stworzyć w pokoju dziecięcym przytulny kącik np. na książeczki, ulubione zabawki, kolorowe figurki popularnych bohaterów, akcesoria dekoracyjne czy maskotki. Kilkulatek może na nich postawić również swoje pierwsze roślinki czy cenne dla siebie przedmioty. Pewnego dnia zapewne znajdą się na nich sportowe trofea lub inne skarby albo zdjęcia z najważniejszych momentów życia Twoich dzieci. Jak widzisz, półki mogą mieć uniwersalne zastosowanie i nigdy nie wiadomo, jaka ekspozycja na nich jeszcze zagości.

Starannie wykonane i doskonale wykończone meble z naszego sklepu są odporne na psoty najmłodszych. Pokryte ekologicznymi farbami mogą być użytkowane także przez alergików. Prawidłowo przymocowane półki nie będą także stanowiły zagrożenia dla dzieci.

Półki wiszące do pokoju dziecka od producenta

Wszystkie proponowane tu półki wiszące do pokoju dziecięcego to nasze autorskie projekty. Różnorodna kolorystyka umożliwia dopasowanie modelu najbardziej spójnego z wystrojem danego wnętrza. Gwarantujemy, że są bezpiecznym wyposażeniem do pomieszczeń użytkowanych przez najmłodszych. Krawędzie półek są wykończone obrzeżami z PCV/ABS, które w znaczącym stopniu zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią.

Sprzedajemy je w różnych wariantach. W zależności od potrzeb czy aranżacji możesz wybrać model z jedną lub dwoma półkami.

Przed zakupem wymierz miejsce, w którym chcesz powiesić ten mebel. Warto usytuować go na takiej wysokości, aby dziecko miało do niego łatwy dostęp. Unikniesz wówczas sytuacji, że będzie musiało wspinać się po zabawkę czy inny przedmiot po stojących pod nim elementach wyposażenia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów