Biurka

Biurka dla dzieci

Jest 1488 produktów.
Biurka

Biurko dla dziecka z nadrukami

Pokój dziecięcy bez biurka? Niemożliwe. Biurko dla dziecka to podstawowy element wyposażenia pokoju. Odrabianie lekcji, nauka, praca przy komputerze i inne czynności byłyby niemożliwe do przeprowadzenia bez wygodnego biurka dziecięcego. U nas można zaopatrzyć się w pojedyncze biurka, jak i biurka z całym kompletem...

Biurko dla dziecka z nadrukami

Pokój dziecięcy bez biurka? Niemożliwe. Biurko dla dziecka to podstawowy element wyposażenia pokoju. Odrabianie lekcji, nauka, praca przy komputerze i inne czynności byłyby niemożliwe do przeprowadzenia bez wygodnego biurka dziecięcego. U nas można zaopatrzyć się w pojedyncze biurka, jak i biurka z całym kompletem pozostałych mebli. Posiadamy także modele biurek przystosowanych do komputerów stacjonarnych z wygodnymi szufladkami na klawiaturę. Biurka oferujemy w różnych zestawieniach kolorystycznych i z licznymi, ciekawymi nadrukami. Zapraszamy. 

Idealne biurko dla dziecka

Pokój dziecięcy bez biurka? Niemożliwe. Biurko dla dziecka to podstawowy element wyposażenia każdego pokoju. Odrabianie lekcji, czytanie, nauka, praca przy komputerze i inne czynności byłyby niemożliwe bez wygodnego biurka dziecięcego.

W naszym sklepie dostępne są pojedyncze biurka oraz biurka jako element zestawów mebli, a także modele przystosowane do komputerów, wyposażone w wygodne szufladki na klawiaturę. Zobacz naszą ofertę i znajdź idealne biurko dziecięce do pokoju swojej pociechy – w wybranym kolorze i z oryginalnym nadrukiem.

Jak wybrać praktyczne i modne biurko dziecięce?

Dziecko w wieku szkolnym będzie spędzało dużo czasu przy biurku, odrabiając prace domowe, ale też korzystając z komputera. Mebel ten należy dobrać idealnie – podobnie jak krzesło czy fotel – aby uniknąć schorzeń kręgosłupa i zapewnić dziecku jak największy komfort. Ważne jest też wzornictwo – w naszej ofercie znajdziesz zarówno biurko dla chłopca, jak i dziewczynki.

Wymiary. Wysokość to podstawowy parametr. Standardowe wymiary blatu biurka wynoszą ok. 80-90 cm głębokości, 72-75 cm wysokości i 120-160 cm szerokości. Odległość między wysokością blatu i siedziska powinna liczyć około 25 cm. Wiele zależy jednak od wieku oraz budowy malucha, dlatego konieczne są dokładne pomiary – zamawiając biurko w naszym sklepie, można też skorzystać z porad, jak je dokładnie przeprowadzić.

Wygoda. Maluchy poznają świat przez zabawę, ale i przez naukę. Aby zapewnić im wygodę i rozwój, warto jak najlepiej zaaranżowanie ich pokój i wstawić do niego wygodne i odpowiednio dobrane do jego wieku burko.  

Jakość. Biuro powinno być funkcjonalne, solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Maluchy uwielbiają się bawić i nie zawsze zdają sobie sprawę, jak łatwo mogą coś uszkodzić. Prawdopodobnie biurko będzie wymagało wymiany, bo dziecko rośnie i w pewnym momencie okaże się dla niego za małe i niewygodne, ale zawsze można je odsprzedać albo przyda się młodszemu maluchowi z rodzeństwa.

Design. Ma on ogromne znaczenie dla dzieci, często także dla rodziców, którzy pragną zaaranżować dziecięcy pokój tak, aby spodobał się maluchowi. Meble ozdobione na przykład ulubionymi postaciami z kreskówek lub zwierzakami będą atrakcyjnym dopełnieniem aranżacji.

Produkowane przez nas meble występują w wielu kolorach – wybierzesz zarówno biurko dla dziewczynki, jak i do chłopięcego pokoju. Szeroki wybór sprawia, że zaaranżujesz pokój w wybranym stylu – na przykład romantycznym, przytulnym, stylowym lub minimalistycznym – możliwości jest wiele.

Zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz idealne warunki do nauki i odpoczynku dla swojego dziecka.

Biurka na komputer - Biurka dla chłopca

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1488 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1488 elementów