Regały wysokie

Regały wysokie dla dzieci

Jest 1503 produktów.
Regały wysokie

Regał dla dziecka wysoki

Regały w dziecięcym pokoju to możliwość przechowywania osobistych rzeczy dziecka, możliwość utrzymania w pokoju porządku oraz łatwe i wygodne sięganie po nie. Regały będą z pewnością przydatne dla dziecka w każdym wieku. Świetnie sprawdzą się do przechowywania zabawek, książek, akcesoriów dekoracyjnych i innych rzeczy. Dlatego, w zależności od potrzeb i rozmiarów pokoju, mamy do zaproponowania kilka modeli wysokich i pojemnych regałów dla dziecka. Wszystkie zdobione ciekawymi nadrukami,

tak aby pokój stał się miejscem wymarzonym dla każdego dzieciaka. Zapraszamy.

Wysokie regały dla dzieci

Regały dziecięce sprawdzą się do przechowywania zabawek, książek i różnych akcesoriów – trzeba wybrać odpowiedni mebel w zależności od potrzeb i rozmiarów pokoju. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli wysokich i pojemnych regałów dla dziecka. Są praktyczne, ale też atrakcyjne wizualnie – nadruki dodają im uroku, budząc w dzieciach zachwyt, a także dodając charakteru każdemu pokojowi. 

Regał do pokoju dziecięcego – jak go wybrać?

Regał do pokoju dziecięcego to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia. Pozwala na wygodne przechowywanie zabawek, książek i innych przedmiotów, a także utrzymanie porządku w pokoju. Regały są przydatne dla dziecka w każdym wieku – trzeba jedynie dobrać ich odpowiednią wysokość, aby każdy maluch mógł wygodnie sięgnąć po zabawkę.

Przed zakupem regału, należy określić kilka parametrów mebla – model powinien być dopasowany do pomieszczenia, ale także wieku dziecka. Dla najmłodszych dobrym wyborem będą regały z szerokimi półkami, odpowiednie na maskotki. Dostosuj regał tak, aby maluch mógł sam sięgać po wybrane zabawki i rozwijał swoją samodzielność.

Wybierając regał na zabawki dla dzieci, weź pod uwagę jego design, jakość wykonania oraz ogólną funkcjonalność.

Regały dziecięce modułowe

Warto rozważyć też regał dla dzieci złożony z modułów, które można ze sobą łączyć, tworząc mebel idealnie dopasowany do potrzeb. Dzięki temu można też rozbudowywać go wraz z wiekiem dziecka – np. z czasem warto go poszerzyć o dodatkowy moduł z drzwiczkami. W ten sposób do regału można schować też część rzeczy, które nie zmieszczą się w szafie – np. koce, gry planszowe czy zabawki, którymi dziecko bawi się już rzadziej.

Oryginalny regał do pokoju dziecięcego

Regał na zabawki dla dzieci powinien być funkcjonalny, ale też musi wyróżniać się designem, aby dodatkowo ozdabiał i urozmaicał dziecięce królestwo. Własny pokój to dla każdego dziecka azyl, w którym musi czuć się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo.

Regał ozdobiony kolorowymi nadrukami z ulubionymi bohaterami bajek lub zwierzętami na pewno spodoba się każdej małej księżniczce, a z samochodami – fanowi motoryzacji. Ważna jest też harmonia w aranżacji każdego wnętrza – z regałem w pokoju dziecięcym powinny stylistycznie współgrać także inne meble, na przykład szafa, łóżko, szafki czy biurko.


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1503 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1503 elementów