Łóżka 190/90 dla dzieci

Jest 3 produktów.
Łóżka 190/90

Łóżka dziecięce 190x90 cm

Łóżko w pokoju dziecka to jeden z najważniejszych mebli. Nasza oferta obejmuje łóżka w różnych wymiarach – dla maluchów i starszych dzieci. Do wyboru są m.in. łóżka w oryginalne naklejki lub gładkie. Można znaleźć idealny model dla każdego dziecka – jego wieku, zainteresowań czy płci.

Łóżko dziecięce 190x90 cm posłuży przez kilka lat. Będzie z niego korzystało dziecko przynajmniej do 170 cm wzrostu. Zaleca się

dodatkowe 20 cm od wzrostu dziecka, by mogło poruszać się w nim swobodnie. Łóżka 190x90 cm dla dzieci z naszej oferty spełnia wymagania dotyczące wytrzymałości i bezpieczeństwa. Solidnie wykonane i wygodne łóżko będzie praktycznym rozwiązaniem w dziecięcym pokoju.

Łóżko dziecięce 190x90 cm – solidne wykonanie

Łóżka z kolekcji Happy wykonane są z dobrej jakości płyty meblowej, mają solidną konstrukcję, zaokrąglone krawędzie i barierkę ochronną (standardowo 78 cm), a ponadto są też zabezpieczone obrzeżem PCV. Wszystkie elementy, jakie ma łóżko 190x90 dla dzieci, są wykonane z wysoką starannością – wybrane modele są ozdobione atrakcyjnymi nadrukami naniesionymi farbami ekologicznymi i zabezpieczone laminatem.

Informacje praktyczne

Łóżko dziecięce 190x90 cm jest dwustronne – można wybrać, jakie ma być w zależności od potrzeb i możliwości aranżacyjnych pokoju dziecka.  

Mebel do samodzielnego montażu – w zestawie znajdują się potrzebne praktyczne akcesoria i dokument sprzedaży (paragon lub faktura VAT – prosimy wcześniej o informację).

Każde łóżko 190x90 dziecięce ma też ochronną barierkę, która zabezpiecza dziecko przed ew. wypadnięciem w śnie.

Można dokupić dobrej jakości materac – w naszej ofercie jest wiele rodzajów, doradzimy, który model warto wybrać (np. piankowy, pianka-lateks, gryko-kokos itd.).

Stelaż sprężynujący flex wykonano z dobrej jakości drewna bukowego, aby gwarantował wysoki komfort snu. Wytrzymuje on obciążenie do 95 kg.


Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów