Łóżka 160/80 z szufladą dla dzieci

Jest 8 produktów.
Łóżka 160/80 z szufladą

Łóżko dziecięce 160x80 cm z szufladą

Łóżko do pokoju dziecięcego jest jednym z podstawowych mebli – nasza firma posiada najróżniejsze modele dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i motywach. Mogą to być łóżka jednokolorowe lub w dekoracyjne motywy – jak pieski, serduszka, gwiazdki, księżniczki, samochody, kokardki czy misie.

Łóżko 160/80 cm sprawdzi się dla małego dziecka – najczęściej właśnie na taki model zmieniamy pierwsze łóżeczko dziecięce.

Sprawdzi się dla starszaka i zapewni maluchowi spokojny i komfortowy sen. Pamiętaj, że maluchy bardzo szybko rosną – warto wziąć to pod uwagę, wybierając łóżko dziecięce. 160x80 cm to częsty wybór, ale może okazać się, że niedługo konieczna będzie kolejna zmiana.

Jednak wiele dzieci nie czuje się dobrze i bezpiecznie w zbyt dużym łóżku – może okazać się, że maluch nie będzie chciał w nim spać. Dobrym wyborem może zatem być małe łóżko, najlepiej o wymiarach około 140 cmx60 cm lub 160 cmx80 cm z szufladą, w której można schować pościel, piżamę i inne przedmioty.

Informacje praktyczne

Łóżko 160x80 cm z szufladą produkowane jest jako dwustronne – może być prawe lub lewe, w zależności od układu pokoju i potrzeb.

Mebel należy złożyć samodzielnie – dostarczamy akcesoria i dokument sprzedaży (paragon lub fakturę VAT).

Można też dokupić materac – służymy radą przy wyborze.

Stelaż sprężynujący flex wykonany jest z drewna bukowego i zapewnia komfort. Wytrzymuje obciążenie do 95 kg.


Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów