Komody

Komody dla dzieci

Jest 1186 produktów.
Komody

Komody dla dziecka

Oferujemy komody dla dzieci w wielu różnych wymiarach i konfiguracjach. Komody mogą zostać zakupione jako część kompletu mebli do pokoju dziecięcego o określonej kolorystyce i z wybranym nadrukiem, ale są też bardzo użyteczne i posiadają bogate walory dekoracyjne kiedy użyte są osobno. Proponowane komody dla dziecka podzielon...

Komody dla dziecka

Oferujemy komody dla dzieci w wielu różnych wymiarach i konfiguracjach. Komody mogą zostać zakupione jako część kompletu mebli do pokoju dziecięcego o określonej kolorystyce i z wybranym nadrukiem, ale są też bardzo użyteczne i posiadają bogate walory dekoracyjne kiedy użyte są osobno. Proponowane komody dla dziecka podzielone są na tematyczne kolekcje jak: Happy, Animals, Baby Mix, Classic, Dream czy Auto, dzięki czemu można łatwiej i szybciej wybrać dla dziecka najbardziej odpowiednie nadruki czy motywy. Produkowane przez nas komody dziecięce wykonane są z płyty laminowanej 18 mm, mają zabezpieczone obrzeża przed uszkodzeniami i wilgocią. 

Komoda dla dziecka – jak wybrać?

Praktycznych i pojemnych komód jest bardzo dużo, ale wybór najlepszej do dziecięcego pokoju nie musi być prosty. Wyjaśnimy, czym powinna wyróżniać się dobra komoda i jakie jest jej przeznaczenie. Nasze komody dla dzieci są wykonane z płyty laminowanej 18 mm, a także mają zabezpieczone obrzeża przed wilgocią i uszkodzeniami. 

W naszej ofercie są różne komody dla dzieci – o prostej formie i w nowoczesnym stylu. Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i zainspirowania się podczas urządzania dziecięcego królestwa.

Co wziąć pod uwagę, wybierając komodę do dziecięcego pokoju?

Dobra i solidna komoda będzie dużo lepszym pomysłem niż meblościanki, na które moda już minęła. Jest łatwa w pielęgnacji, wygodna, pojemna i wyjątkowo funkcjonalna – podobnie jak biurko oraz łóżko stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Wybierając konkretny mebel, warto wziąć pod uwagę kilka kryteriów, m.in. design, ale także jego wymiary, liczbę szuflad oraz półek. Należy również określić budżet i dopasować komodę do wieku dziecka.

Komoda w pokoju niemowlaka

Aranżując pokój dla niemowlaka, warto rozważyć zakup solidnej komody. Będzie ona służyć do przechowywania wybranych artykułów, a na niej można dodatkowo ustawić przewijak. Szerokość blatu w takim modelu powinna wynosić ok. 70 cm. Trzeba zwrócić uwagę na jej wykonanie – musi być pojemna, wygodna, ale też masywna, a jej wykończenie powinno być gładkie.

Komoda z szufladami czy półkami?

Komody mogą mieć różne rodzaje – popularne są modele z szufladami lub półkami. Trzeba też określić ich liczbę – praktyczne są meble posiadające mniej szuflad, ale większych i pojemniejszych, gdyż można w nim przechowywać dowolne akcesoria, m.in. ubrania, zabawki, produkty higieniczne. Do pokoju mniejszych dzieci polecamy modele z szufladami, gdyż są one wygodniejsze i pozwalają utrzymać porządek. Komoda z szafkami sprawdzi się zaś w pokoju starszych dzieci.

Komody w stylu dziecka

W naszej ofercie są dostępne komody w różnych wymiarach i o ciekawym designie. Polecamy modele z nadrukiem, które będą pełnić funkcję – zachęcamy do obejrzenia tematycznych kolekcji, m.in. Animals, Happy, Classic, Dream. Można je idealnie dobrać także do innych elementów wyposażenia, m.in. łóżka, półek czy szafy.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1186 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1186 elementów