Barierki ochronne do łóżka dla dzieci

Jest 35 produktów.
Barierki ochronne

Widzisz, jak Twój maluch szybko rośnie i coraz bardziej interesuje otaczający go świat. Zaczyna nie mieścić się w niemowlęcym łóżeczku? Zmieniasz mu je więc na większe, ale boisz się, że zanim przyzwyczai się do nowego mebla, może w czasie snu z niego spaść? Zapobiegniesz temu, decydując się na zakup dodatkowej barierki do łóżka. To proste i skuteczne zabezpieczenie, dzięki któremu Twój maluch będzie odpowiednio chroniony. Osłonę montuje i demontuje się w łatwy sposób. Nawet jeśli z niej zrezygnujesz i ją ściągniesz, nie

zostawi śladu na bokach mebla.

Wybierając barierkę zabezpieczającą, zmniejszasz więc ryzyko wypadnięcia dziecka z łóżka podczas snu. Ta lekka konstrukcja zwiększy komfort jego wypoczynku.

Barierka do łóżka dziecięcego w Happy Babies

W naszym asortymencie znajdziesz wiele tego rodzaju zabezpieczeń łóżka. Nie wiesz jaka barierka dla dziecka będzie najlepsza? Sprawdź nasze propozycje! Wyszukasz wśród nich modele pasujące do wszystkich łóżek i łóżeczek z listwami. Dzięki kompaktowym wymiarom mają uniwersalne zastosowanie.

W ofercie sklepu drewniane zabezpieczenie dostępne jest w różnej gamie kolorów, dzięki czemu możesz dopasować barierkę tak, aby współgrała z wystrojem pokoju. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja, spełniająca wszelkie normy i standardy, jest doskonałą formą ochrony do łóżka dla dziecka. Barierka jest trwała i wytrzymała, nadaje się również do podróży. Jeśli będziesz chciał zapewnić swojemu maluchowi bezpieczny sen poza domem, zabierzesz ją ze sobą. Pasuje bowiem do różnych rodzajów łóżek - również hotelowych.


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów