Łóżka 160/80 podwójne dla dzieci

Jest 2 produktów.
Łóżka 160/80 podwójne

Łóżko podwójne 160 x 80 cm

Jeśli masz dwoje pociech, ale niewielki pokój, rozwiązaniem będzie łóżko podwójne dla dzieci. Trzeba odpowiednio zaplanować aranżację pomieszczenia i wybór wszystkich mebli, by maluchy czuły się tu komfortowo, mogły się bawić, uczyć i wypoczywać.

Łóżko podwójne dla dzieci to alternatywa dla modeli piętrowych. Zajmuje mniej miejsca niż dwa meble jednoosobowe, ale dzieci mają sporo miejsca i mogą wygodnie odpoczywać. Takie

rozwiązanie sprawdzi się zarówno w małym, jak i większym pokoju.

Wysokiej jakości łóżka dziecięce HappyBabies

Łóżka dla dzieci Happy można wybrać z różnych kolekcji – wszystkie modele są wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej. Wyposażone są dodatkowo w zdejmowaną barierkę i zabezpieczone specjalnym obrzeżem PCV, aby maluch mógł w nich bezpiecznie wypoczywać. Zagłówek i przednóżek mogą być ozdobione wybranymi nadrukami z ekologicznych farb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami, gdyż każda z nich obejmuje różne rodzaje mebli – można zamówić cały komplet, m.in. szafę, komody, biurka i inne elementy wyposażenia.

Informacje praktyczne

Łóżko podwójne 160x80 cm to model dwustronny – może służyć jako łóżko prawe lub lewe.

W zestawie jest także pojemna szuflada wysuwana na gumowych kółkach – można w niej przechowywać drobiazgi, a dzięki zastosowaniu specjalnych klap pełni funkcję drugiego łóżka.

Mebel do samodzielnego montażu (przesyłka obejmuje akcesoria i wybrany dokument sprzedaży).

W naszej ofercie są także materace – służymy radą podczas wyboru konkretnego. 

Stelaż sprężynujący flex gwarantuje dziecku komfort i wytrzymuje obciążenie do 95 kg.


Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów