Łóżka 190/90 z szufladą dla dzieci

Jest 8 produktów.
Łóżka 190/90 z szufladą

Łóżka dziecięce z szufladą 190x90 cm

Łóżko to kluczowy element wyposażenia pokoju każdego dziecka – warto wybrać bezpieczne i wygodne, aby zadbać o sen malucha. Wtedy dziecko regeneruje siły, co ma dla niego kluczowe znaczenie. Szukając łóżka, warto zwracać uwagę na modele praktyczne i wielofunkcyjne, aby służyło przez wiele lat. Nasza oferta obejmuje meble w różnych wymiarach i kolorach, a także z dodatkowym wyposażeniem – popularne jest łóżko z szufladą 190x90 cm dla

dzieci.

Bezpieczne i wygodne łóżko z szufladą

Częstym wyborem jest łóżko dziecięce z szufladą 190x90 cm – sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów i drobiazgów. Można tu schować koc, piżamę, dodatkowe poszewki na pościel, ale też różne zabawki. Pojemna szuflada na czterech gumowych kółkach nie jest połączona z łóżeczkiem – zawsze można ją też po prostu wyjąć. Łóżko z szufladą 190x90 cm dla dzieci pomoże uczyć malucha porządku już od najmłodszych lat.

Zobacz łóżka dla dzieci Happy – stawiamy na wysoką jakość materiałów i wykonania, ciekawy i oryginalny design, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność naszych mebli. Do łóżka można też dopasować inne meble z tej samej serii – m.in. w ulubiony motyw dziecka.

Informacje praktyczne

Mebel trzeba złożyć samodzielnie – potrzebne akcesoria wyślemy wraz z łóżkiem. Dołączamy też wybrany dokument sprzedaży (paragon lub faktura VAT).

Łóżko 190x90 cm z szufladą może być prawo- lub lewostronne – jest produkowane jako dwustronne, dzięki czemu jest bardzo praktyczne.

Każde łóżko dziecięce z szufladą 190x90 cm posiada też barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem.

Stelaż sprężynujący flex wykonany z drewna bukowego gwarantuje wysoki komfort snu. Wytrzymuje obciążenie do 95 kg.

W ofercie są też dobrej jakości materace – służymy radą, który wybrać.


Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów