Zestawy

Zestawy mebli dziecięcych

Jest 48 produktów.
Zestawy

Kompletne zestawy mebli do pokoju dziecięcego

Chcesz jednym zakupem rozwiązać kwestię wyposażenia pokoju dla dziewczynki lub chłopca? Prostym, a zarazem praktycznym sposobem jest zamówienie zestawu mebli. W ofercie naszego sklepu dostępne są propozycje kompletów idealnie dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Uniwersalna kolorystyka, jak i tematyczne motywy pomogą w spersonalizowaniu każdego wnętrza.

Dostępne w sklepie kolekcje wyróżnia różnorodna konfiguracja mebli. W dowolny sposób możesz

dopasować te elementy wyposażenia, które w danym momencie będą najbardziej przydatne i dobrać do pokoju dziecięcego zestaw odpowiadający aktualnym potrzebom najmłodszego domownika. Taki, który pozwoli mu się swobodnie bawić lub inny, ułatwiający mu również naukę.

Chcesz, aby komplet mebli „rósł” razem z Twoim dzieckiem? Możesz wybrać pakiet, którego poszczególne elementy posłużą mu nawet przez kilka lat, a nim np. kufer na zabawki, łóżko, szafa, dwa regały niskie, półka i biurko.

Zestawy mebli dla dziewczynek

Co może podobać się dziewczynkom? Najlepiej czują się one m.in. w otoczeniu księżniczek, syren, jednorożców i pastelowych kolorów. Uwielbiają oryginalne kształty przedmiotów codziennego użytku oraz designerskie dodatki, które wzbogacają wystrój pokoju.

W naszej kolekcji bez problemu znajdziesz zestaw mebli dziecięcych odpowiadający tym oczekiwaniom. Stworzysz niepowtarzalne królestwo dla dziewczynki, w którym będzie czuć się wyjątkowo.

Meble dla chłopców

Jaki komplet mebli spodoba się chłopcu? Może taki, w którym znajdzie się łóżko w kształcie samochodu policyjnego, wyścigówki lub wozu strażackiego? A może zestaw tematycznie nawiązujący do bohaterów z ulubionych animacji? W naszej ofercie wyszukasz wiele propozycji pasujących do zainteresowań Twojego dziecka. 

Komplety mebli dziecięcych od producenta

Ergonomiczne, designerskie zestawy mebli dla dziewczynki i chłopca wykonane są z trwałych, atestowanych materiałów. Spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa. Jako ich producent dbamy o to, aby były jak najwyższej jakości i wpisywały się w najmodniejsze w danym sezonie trendy. Znajdujące się w kompletach szafy, regały, półki, komody wyróżniają się dużą pojemnością, a łóżka – komfortem.


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów