Katalog

Włączone filtry:
  Motyw

  Łóżka 140/70 z szufladą dla dzieci

  Jest 155 produktów.
  Łóżka 140/70 z szufladą

  Łóżka 140x70 cm z szufladą

  Łóżko jest ważnym meblem w pokoju dziecka – zapewnia komfortowy sen, który jest dla maluszka bardzo ważny, gdyż dziecko wtedy odpoczywa i regeneruje siły. Wybierając łóżko dla dziecka, warto szukać modelu wielofunkcyjnego, praktycznego, który posłuży przez kilka lat. Posiadamy meble w różnych wymiarach i kolorach – gł...

  Łóżka 140x70 cm z szufladą

  Łóżko jest ważnym meblem w pokoju dziecka – zapewnia komfortowy sen, który jest dla maluszka bardzo ważny, gdyż dziecko wtedy odpoczywa i regeneruje siły. Wybierając łóżko dla dziecka, warto szukać modelu wielofunkcyjnego, praktycznego, który posłuży przez kilka lat. Posiadamy meble w różnych wymiarach i kolorach – gładkie lub ozdobione modnymi motywami – jak m.in. zwierzęta, serduszka, kokardki, księżniczki czy samochody – a także z dodatkowym wyposażeniem.

  Bezpieczne i praktyczne

  Popularnym wyborem jest m.in. łóżko 140x70 cm z praktyczną szufladą – można w niej przechowywać rozmaite drobiazgi, np. piżamę, koce, poszewki na zmianę, poduszki, pościel, a nawet maskotki i inne zabawki itp. Pojemna szuflada wysuwana na czterech gumowych kółkach nie jest połączona z łóżeczkiem, można ją bezpiecznie wyjąć w dowolnym momencie. Łóżko 140x70 cm z szufladą ułatwi utrzymywanie porządku w pokoju malucha i nauczy go dbania o własny pokój już od najmłodszych lat.

  Nasze łóżka dla dzieci wyróżnia wysoka jakość wykonania, design, wielofunkcyjność oraz bezpieczeństwo.

  Informacje praktyczne

  Mebel należy złożyć samodzielnie – dostarczamy potrzebne akcesoria i dokument sprzedaży (do wyboru paragon lub faktura VAT).

  Łóżko 140x70 cm z szufladą może być prawo- lub lewostronne, gdyż jest produkowane jako dwustronne.

  Każde łóżko 140x70 cm jest wyposażone w barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem oraz szufladę na różne gadżety.

  Stelaż sprężynujący flex jest wykonany z drewna bukowego i zapewnia odpowiedni komfort snu. Wytrzymuje obciążenie do 95 kg.

  Polecamy również dobrej jakości materac – doradzimy, który warto wybrać.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów