Łóżka HAPPY DESIGN 

Jest 70 produktów.
Łóżka HAPPY DESIGN

Łóżka dziecięce zwykłe, z szufladami i podwójne w różnych rozmiarach

Wszystkim dzieciom mamy także do zaproponowania wyjątkowe łóżka, w których sny, mamy nadzieje będą wyjątkowo kolorowe. W ofercie znajdują się łóżka wykonane z płyty meblowej. Wszelkie krawędzie zostały zaokrąglone w celu zwiększenia bezpieczeństwa korzystania z łóżka. Oprócz tego zastosowano także barierkę chroniącą przed wypadnięciem. Każde łóżko dla dziecka wykonane jest jako dwustronne (lewe lub prawe w zależności od potrzeb). Mocny stelaż

wykonano z litego drewna. Na zagłówkach i przednóżkach wykonane są nadruki, zabezpieczone laminatem. 

Łóżko dziecięce z szufladami

W ofercie dostępne są także łóżka dziecięce z szufladami. Miejsce pod łóżkiem jest idealnym do zagospodarowania, jeśli pokój nie jest zbyt duży, lub jeśli zachodzi potrzeba powiększenia miejsca do przechowywania.

Dziecięce łóżka – jak wybrać idealne?

Łóżko to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego dziecięcego pokoju. Jego wybór ma ogromny wpływ zarówno na komfort snu malucha, jak i wystrój jego pokoju. Decydując się na konkretny model, sprawdź jego walory praktyczne, ale także zwróć uwagę na design.

Łóżko w pokoju dziecięcym – zadbaj o zdrowy sen oraz design

Łóżko musi być wygodne i dopasowane do dziecka oraz pokoju pod względem wielkości, ale zwróć uwagę także na jego wygląd. Mamy do zaproponowania wyjątkowe łóżka wykonane z płyty meblowej, w których sny będą wyjątkowo kolorowe!

Wybierz praktyczny mebel z nadrukami, które trafią w gust dziecka i jego fantazję. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mebli – łóżka z szufladą, podwójne, z nadrukami z różnych kolekcji, w kształcie samochodu. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania zapewniające dziecku bezpieczeństwo, świetny design, wysoką jakość produkcji i stosowanie sprawdzonych i solidnych materiałów.

Praktyczne łóżko dla dziecka

Proponowane przez nas łóżka są praktyczne, bezpieczne i modne – wyposażono je w wygodną szufladę, w której można schować pościel, zabawki lub inne dowolne akcesoria. Ich krawędzie z kolei zostały zaokrąglone, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa – dodatkowo zamontowano w nich barierkę chroniącą maluszka przed wypadnięciem. Zaletą naszych mebli jest też solidny stelaż z drewna litego. Każde łóżko dla dziecka wykonujemy jako dwustronne – lewe lub prawe, zależnie od potrzeb.

Designerskie nadruki a wystrój pokoju dla dziecka

Na zagłówkach i przednóżkach zamieszczamy nadruki dodatkowo zabezpieczone laminatem. Możesz urządzić dziecięce królestwo w wybranym stylu, wybierając meble w tym samym stylu. To prosty i sprawdzony sposób, aby ozdobić dziecięcy pokój.

Wprowadzają bajkowy charakter, są kolorowe i niezwykle intrygujące, pobudzają wyobraźnię i wpływają na humor malucha. W ten sposób możesz urządzić pokój na przykład w przytulnym stylu, o bajkowym klimacie lub motoryzacyjnym charakterze.

Łóżko dla chłopca

Każdego malucha zachwyci łóżko w kształcie samochodu z kolekcji Auto – wyścigówki, wozu strażackiego lub policyjnego. Taki mebel sprawi, że każdy chłopiec zacznie marzyc o karierze kierowcy rajdowego! Świetny design to podstawowy atut łóżka, ale jest ono także wyjątkowo wygodne, funkcjonalne i praktyczne.

Łóżko dla dziewczynki

Urządzasz bajeczny pokój dla dziewczynki? Kolorowe łóżko z ulubionymi postaciami będzie jego ważną dekoracją. W naszej ofercie znajdziesz meble z nadrukami – mogą to być misie, serduszka czy inne motywy nawiązujące do ulubionych bajek, które dzieciaki kochają. Udekorowanie pokoju dziecięcego to spore wyzwanie, dlatego warto zadbać o każdy szczegół – wyróżnia nas duże zróżnicowanie proponowanych wzorów i świetny design.

Zobacz dostępne łóżka dla dzieci – zapewniamy modele w różnych rozmiarach, z szufladą, podwójne i z różnych kolekcji. 


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów