Regały niskie 

Jest 1251 produktów.
Regały niskie

Niski regał dla dzieci

Atrakcyjny design i praktyczne funkcje regałów niskich przekonują do zakupu tego mebla do dziecięcego pokoju. Służy on przede wszystkim do przechowywania różnych drobiazgów – na górze można ustawić ramki ze zdjęciami czy książeczki, a na dole koce czy ręczniki. Do wyboru są różne kolekcje – m.in. niski regał dla dzieci ozdobiony motywem serca, zwierząt, księżniczki czy auta. Zmieści się w nich mniej niż w regałach wysokich, ale z pewnością spełnią

podstawowe potrzeby każdego malucha.

Stylistyka i wykonanie

W dziecięcym pokoju powinno znaleźć się miejsce na książki – wysoki lub niski regał dla dzieci będzie najlepszym wyborem. Ważne, aby był solidnie wykonany z dobrej jakości materiałów, praktycznie zaprojektowany i atrakcyjnie wykonany. Szeroki wybór mebelków pozwoli wybrać odpowiedni do potrzeb i gustu każdego dziecka.

Niski regał dla dzieci został wykonany z płyty laminowanej 18 mm, a jego krawędzie wykończono obrzeżami PCV/ABS, aby je zabezpieczyć przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Informacje praktyczne

Do wyboru mebel lewy lub prawy – prosimy o informację.

Mebel posiada standardowe zawiasy puszkowe.

Fronty mebli ozdobiono nadrukami z ekologicznych farb, bezpiecznych dla dzieci. Dodatkowo zabezpieczono je specjalnym laminatem.

Zestaw obejmuje akcesoria do samodzielnego montażu oraz dokument sprzedaży (paragon lub fakturę VAT).


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1251 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1251 elementów