Łóżka samochody dla dzieci

Jest 18 produktów.
Łóżka

Twoje dziecko już od najmłodszych lat jest fanem motoryzacji? Marzy o tym, aby w jego pokoju zaparkowało auto prosto z ulubionej kreskówki? Jest to jak najbardziej możliwe! W tej kategorii znajdziesz łóżka dla dzieci w kształcie samochodu policyjnego, strażackiego czy sportowego.

Łóżka dziecięce w kształcie samochodu

Nasze propozycje to produkty wzorowane na pojazdach, które uwielbia chyba każdy chłopiec. Wyróżniają się nie tylko żywą kolorystyką, ale także charakterystycznymi dla nich motywami. Nadruki

wykonane są z ekologicznych farb i zabezpieczone specjalnym laminatem. Dodatkowo każdy samochód wyposażony jest w zdejmowane barierki, które chronią dzieci przed wypadnięciem w czasie snu czy zabawy.

Łóżko wyścigówka

Ten model jest prawdziwą gratką dla miłośnika wyścigów. Każdy dzień będzie zaczynał się i kończył w aucie, które jest uosobieniem marzeń o szybkiej jeździe, rywalizacji i dreszczyku emocji. Nic nie zatrzyma nieograniczonej dziecięcej fantazji!

Łóżko samochód policyjny

Radiowóz będzie nie tylko designerskim przedmiotem w pokoju dziecięcym, ale i spełnieniem marzeń dla chłopca, który marzy o tym, aby pracować kiedyś jako policjant. Codziennie będzie mógł wymyślać sobie nowe misje do realizacji policyjnym autem i wcielać się w ulubioną postać.

Łóżko dla strażaka

Prawie każdy chłopiec chce zostać w przyszłości strażakiem – nie tylko pragną oni pomagać innym w różnych opresjach, ale też marzą o jeździe wyjątkowym, czerwonym wozem. Łóżko w kształcie samochodu strażackiego idealnie będzie nadawać się do takiej zabawy. Pozwoli dziecku wyobrazić sobie siebie w roli strażaka.

Marzenie chłopców małych i dużych - i nie tylko

Wielu małych i dużych chłopców marzy o swoim własnym aucie. Chcą być niczym ulubiony bohater z bajki czy filmu, który przemierza swoim samochodem bezkresne drogi, łapie przestępców, bierze udział w wyścigach czy ratuje innych z opresji. Łóżko w tym kształcie pozwala spełnić te marzenia.

Polecamy duży wybór aut w różnych wersjach kolorystycznych, wymiarach oraz o maksymalnych możliwościach udźwigu. Każdy samochód będzie inspirować do codziennej zabawy, a jednocześnie zapewni komfortowy wypoczynek i sen dzieciom. W takim łóżku będą spełniać się sny niejednego potencjalnego policjanta, strażaka czy kierowcy wyścigowego.


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów