Półki



Katalog

Włączone filtry:

  Półki 

  Jest 6 produktów.
  Półki

  Półki do pokoju dziecięcego

  Półki Happy do pokoju dziecka to jeden z elementów wyposażenia – są one częścią kolekcji dedykowanej maluchom. Mogą mieć różne kolory, dzięki czemu wpiszą się w każdą aranżację dla dziewczynki lub chłopca. Do wyboru są półki jedno- lub dwuelementowe, o różnej długości i w różnych kolorach. Modne zestawienia to między...

  Półki do pokoju dziecięcego

  Półki Happy do pokoju dziecka to jeden z elementów wyposażenia – są one częścią kolekcji dedykowanej maluchom. Mogą mieć różne kolory, dzięki czemu wpiszą się w każdą aranżację dla dziewczynki lub chłopca. Do wyboru są półki jedno- lub dwuelementowe, o różnej długości i w różnych kolorach. Modne zestawienia to między innymi białe półki z różowymi lub niebieskimi elementami.

  Produkowane przez nas meble wyróżniają się designem oraz starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Każda półka jest wykonana z płyty laminowanej 18 mm, a dodatkowo jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem wilgoci.

  Informacje praktyczne

  Mebel jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

  Do półki dołączamy niezbędne akcesoria, instrukcję montażu oraz dokument sprzedaży – do wyboru jest paragon lub faktura VAT.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów