Materace dla dzieci

Jest 25 produktów.
Materace

Nie jesteś ani pierwszym, ani ostatnim rodzicem, który nie wie, jaki materac dla dziecka będzie najlepszy. Możemy jednak ułatwić Ci ten wybór. W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone propozycje produktów, które stanowią nieodłączne wyposażenie każdego łóżka. Zadbaj o dobrą jakość snu swojego malucha. Od tego zależeć będzie m.in. jego energia i nastrój w ciągu dnia!

Materace dziecięce w Happy Babies

Do najpopularniejszych, bezpiecznych i komfortowych materacy dla dzieci zalicza się piankowe i

lateksowe. Oba rodzaje dostępne są w ofercie naszego sklepu online. Sprawdź, czym różnią się poszczególne modele.

Materace piankowe

Wykonany z wysokoelastycznej i termoelatycznej pianki materac dla dziecka zapewnia dobrą wentylację oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Wytrzymały i wygodny, jest dobrym rozwiązaniem dla alergików. Polecany jest zwłaszcza dla dzieci do 3-5 roku życia.

Materace lateksowe

To produkt zapewniający wysoki komfort snu, dopasowujący się precyzyjnie do ciała, bez efektu zapadania. Lateks wyróżniają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Możesz wybrać materac o różnym stopniu twardości. Ponadto każdy jest perforowany – dzięki specjalnie wyprofilowanym kanalikom następuje swobodny przepływ powietrza pod głową i szyją.

Poza materacami piankowym i lateksowym oferujemy także kokosowe oraz warianty mieszane takie jak np. piankowo-lateksowo-kokosowe.

Jaki materac dla dziecka wybrać?

Dopasowanie właściwego materaca do łóżka dziecięcego jest bardzo ważne. Najmłodszy członek rodziny zazwyczaj spędza w nim więcej czasu niż dorosły, śpiąc, bawiąc się czy wypoczywając. Dlatego musi mieć do tego odpowiednio komfortowe podłoże. Nie zaleca się korzystania z materaca po starszym rodzeństwie, bo jest on już w jakimś stopniu zdeformowany. To z kolei nie będzie wpływało ani na wygodę, ani na prawidłowy rozwój młodszego dziecka.

Nowy, indywidualnie dostosowany produkt pozwoli uniknąć wad postawy. Ponadto będzie rzutować na kondycję kręgosłupa w przyszłości. Nie warto więc oszczędzać na tym zakupie.

Nasza oferta zawiera materace w różnym rozmiarze – od 140/70 cm aż po 200/90 cm. Znajdź idealny model! Jeśli nadal masz dylemat, jaki będzie najlepszy, skontaktuj się z nami! Chętnie Ci doradzimy! 


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów