Materace dla dzieci

Jest 25 produktów.
Materace

Nie jesteś ani pierwszym, ani ostatnim rodzicem, który nie wie, jaki materac dla dziecka będzie najlepszy. Możemy jednak ułatwić Ci ten wybór. W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone propozycje produktów, które stanowią nieodłączne wyposażenie każdego łóżka. Zadbaj o dobrą jakość snu swojego malucha. Od tego zależeć będzie m.in. jego energia...

Nie jesteś ani pierwszym, ani ostatnim rodzicem, który nie wie, jaki materac dla dziecka będzie najlepszy. Możemy jednak ułatwić Ci ten wybór. W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone propozycje produktów, które stanowią nieodłączne wyposażenie każdego łóżka. Zadbaj o dobrą jakość snu swojego malucha. Od tego zależeć będzie m.in. jego energia i nastrój w ciągu dnia!

Materace dziecięce w Happy Babies

Do najpopularniejszych, bezpiecznych i komfortowych materacy dla dzieci zalicza się piankowe i lateksowe. Oba rodzaje dostępne są w ofercie naszego sklepu online. Sprawdź, czym różnią się poszczególne modele.

Materace piankowe

Wykonany z wysokoelastycznej i termoelatycznej pianki materac dla dziecka zapewnia dobrą wentylację oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Wytrzymały i wygodny, jest dobrym rozwiązaniem dla alergików. Polecany jest zwłaszcza dla dzieci do 3-5 roku życia.

Materace lateksowe

To produkt zapewniający wysoki komfort snu, dopasowujący się precyzyjnie do ciała, bez efektu zapadania. Lateks wyróżniają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Możesz wybrać materac o różnym stopniu twardości. Ponadto każdy jest perforowany – dzięki specjalnie wyprofilowanym kanalikom następuje swobodny przepływ powietrza pod głową i szyją.

Poza materacami piankowym i lateksowym oferujemy także kokosowe oraz warianty mieszane takie jak np. piankowo-lateksowo-kokosowe.

Jaki materac dla dziecka wybrać?

Dopasowanie właściwego materaca do łóżka dziecięcego jest bardzo ważne. Najmłodszy członek rodziny zazwyczaj spędza w nim więcej czasu niż dorosły, śpiąc, bawiąc się czy wypoczywając. Dlatego musi mieć do tego odpowiednio komfortowe podłoże. Nie zaleca się korzystania z materaca po starszym rodzeństwie, bo jest on już w jakimś stopniu zdeformowany. To z kolei nie będzie wpływało ani na wygodę, ani na prawidłowy rozwój młodszego dziecka.

Nowy, indywidualnie dostosowany produkt pozwoli uniknąć wad postawy. Ponadto będzie rzutować na kondycję kręgosłupa w przyszłości. Nie warto więc oszczędzać na tym zakupie.

Nasza oferta zawiera materace w różnym rozmiarze – od 140/70 cm aż po 200/90 cm. Znajdź idealny model! Jeśli nadal masz dylemat, jaki będzie najlepszy, skontaktuj się z nami! Chętnie Ci doradzimy! 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów