Szafy 

Jest 2145 produktów.
Szafy

Szafy dla dzieci

Szafa do pokoju dziecka musi w pełni odpowiadać na potrzeby maluchów – to miejsce idealne, aby przechowywać ubrania oraz różne akcesoria. Warto wybrać model o dużej pojemności, gdyż w takiej szafie znajdzie się miejsce m.in. na komplety pościeli, zabawki czy koce. Poza tym dziecko ma inne potrzeby, gdy rośnie – z czasem w szafie można będzie schować także akcesoria sportowe.  

Praktyczna i solidnie wykonana

szafa biała dziecięca będzie dobrym wyborem – jasne meble najlepiej prezentują się w pokoju maluszka. Jeśli są wyprodukowane z dobrych materiałów, posłużą przez kilka lat. Należy określić potrzeby dziecka i zgodnie z nimi dopasować szafę.

Szafa na ubrania dla dzieci

Szafa dla dziecka służy jednak przede wszystkim jako miejsce do przechowywania ubrań – warto zadbać o jej pojemność, aby zmieściły się w niej zestawy na różne pory roku, w tym także kurtki przeciwdeszczowe, bluzy, płaszcze i obuwie. Wraz z wiekiem dziecka, większe będą też jego potrzeby – warto o tym pamiętać.

Szafy Happy Babies

Szafa biała dziecięca to najbardziej popularny model z naszych kolekcji. Może być gładka lub ozdobiona wybranymi motywami. Nasze meble wykonane są z płyty laminowanej – solidnej, bezpiecznej i estetycznej. Dbamy o bezpieczeństw maluchów, dlatego krawędzie szaf wykończone są obrzeżami PCV/ABS. Skutecznie chronią one przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na frontach znajdują się ponadto nadruki wykonane ekologicznymi i bezpiecznymi dla dzieci farbami.

Szafa biała dziecięca

Szafa w kolorze białym będzie najbardziej praktyczna i uniwersalna – można ją zestawiać z różnymi meblami i kolorami. Optycznie powiększy wnętrze, co ma znaczenie również dla komfortu psychicznego. Możliwe jest jednak zrealizowanie dowolnego projektu – może to być szafa w kolorze szarym, różowym itd.

Zobacz całą kolekcję mebli i wybierz szafę dla swojego dziecka.


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 2145 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 2145 elementów