O nas

Firma Happy Babies jest jednym z wiodących wytwórców produktów dla dzieci. Opracowując nowe produkty kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem Twojego dziecka. Nasze produkty mają nowoczesne wzornictwo, ciekawą kolorystykę i ergonomiczne rozwiązania. Wykonane są z trwałych, atestowanych materiałów i są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Pragniemy Państwa poinformować, iż nasza firma otrzymała certyfikat Znak Jakości KidZone edycja 2013r. pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Znak Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług.


Naszym celem jest tworzenie i doskonalenie naszych produktów.

Dzięki wyjątkowo korzystnemu stosunkowi jakości do ceny nasze produkty stanowią atrakcyjną propozycję dla rodziców ceniących nowoczesność i bezpieczeństwo.

Firma Happy Babies gwarantuje Państwu solidną obsługę i towar najwyższej jakości. Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i nigdy nie używane oraz w oryginalnych opakowaniach producenta. Wszystkie produkty są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i jakości. Do każdego produktu dołączamy paragon, a na życzenie wystawiamy Fakturę VAT.

Aby transakcje przebiegały pomyślnie prosimy o przestrzeganie zasad wymienionych w sekcji WAŻNE INFORMACJE, którą można znaleźć na niniejszej stronie oraz na stronach poszczególnych aukcji firmy Happy Babies.

Zgodnie z Ustawą (Dz.U. z 2000 r., nr 22, poz. 271) kupujący ma prawo w ciągu 10 dni od daty otrzymania zwrócić produkt. Produkt nie może posiadać śladów użytkowania oraz musi zostać odesłany w takim stanie w jakim go Klient otrzymał. Należy do odsyłanego produktu dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Kupujący w tym wypadku ponosi koszty 
odesłania produktu. Paczki wysłane za pobraniem nie są odbierane. Po otrzymaniu produktu i sprawdzeniu jego stanu, zwracamy koszt zakupu na wskazane przez Klienta konto bankowe.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

GWARANTUJEMY 100% SATYSFAKCJI!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SKLEPY ORAZ HURTOWNIE!

Kontakt z nami

e-mail: happybabiessklep@gmail.com