O nas

Firma Happy Babies jest jednym z wiodących wytwórców produktów dla dzieci. Opracowując nowe produkty kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem Twojego dziecka. Nasze produkty mają nowoczesne wzornictwo, ciekawą kolorystykę i ergonomiczne rozwiązania. Wykonane są z trwałych, atestowanych materiałów i są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Pragniemy Państwa poinformować, iż otrzymaliśmy certyfikat Najlepsza Marka Mebli oraz Nagrodę Konsumenta edycja 2022r.

Poniższe certyfikaty są wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług.

                                         

Naszym celem jest tworzenie i doskonalenie naszych produktów.

Dzięki wyjątkowo korzystnemu stosunkowi jakości do ceny nasze produkty stanowią atrakcyjną propozycję dla rodziców ceniących nowoczesność i bezpieczeństwo.

Firma Happy Babies gwarantuje Państwu solidną obsługę i towar najwyższej jakości. Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i nigdy nie używane oraz w oryginalnych opakowaniach producenta. Wszystkie produkty są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i jakości. Do każdego produktu dołączamy paragon, a na życzenie wystawiamy Fakturę VAT.

Aby transakcje przebiegały pomyślnie prosimy o przestrzeganie zasad wymienionych w sekcji WAŻNE INFORMACJE, którą można znaleźć na niniejszej stronie oraz na stronach poszczególnych aukcji firmy Happy Babies.

Zgodnie z Ustawą (Dz.U. z 2000 r., nr 22, poz. 271) kupujący ma prawo w ciągu 10 dni od daty otrzymania zwrócić produkt. Produkt nie może posiadać śladów użytkowania oraz musi zostać odesłany w takim stanie w jakim go Klient otrzymał. Należy do odsyłanego produktu dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Kupujący w tym wypadku ponosi koszty 
odesłania produktu. Paczki wysłane za pobraniem nie są odbierane. Po otrzymaniu produktu i sprawdzeniu jego stanu, zwracamy koszt zakupu na wskazane przez Klienta konto bankowe.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

GWARANTUJEMY 100% SATYSFAKCJI!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SKLEPY ORAZ HURTOWNIE!

Kontakt z nami

e-mail: happybabiessklep@gmail.com