Szafki niskieKatalog

Włączone filtry:
  Motyw

  Szafki niskie dla dzieci

  Jest 445 produktów.
  Szafki niskie

  Szafki dla dziecka z kolorowymi nadrukami

  Happy Babies oferuje niskie szafki dla dziecka. Szafki mogą być idealnym uzupełnieniem powierzchni do przechowywania w dziecięcym pokoju, mogą pełnić rolę szafki nocnej postawionej przy łóżku, lub tworzyć dodatkową przestrzeń przechowywania przy biurku. Szafki wykonywane są w kilku różnych wariantach i wymiarach. Oferowane szafki dziecięce wyposażone są w wygodne szuflady lub półkę, w zależności od modelu. Liczne nadruki i motywy pozwalają dobrać...

  Szafki dla dziecka z kolorowymi nadrukami

  Happy Babies oferuje niskie szafki dla dziecka. Szafki mogą być idealnym uzupełnieniem powierzchni do przechowywania w dziecięcym pokoju, mogą pełnić rolę szafki nocnej postawionej przy łóżku, lub tworzyć dodatkową przestrzeń przechowywania przy biurku. Szafki wykonywane są w kilku różnych wariantach i wymiarach. Oferowane szafki dziecięce wyposażone są w wygodne szuflady lub półkę, w zależności od modelu. Liczne nadruki i motywy pozwalają dobrać mebel do upodobania i gustu dziecka.

  Szafka dziecięca – uzupełnienie wyposażenia

  Szafki z kolorowymi nadrukami to jedne z mebli, które powinny znaleźć się w pokoju każdego dziecka. Mimo niewielkich rozmiarów i prostej budowy są one bardzo praktyczne i cieszą się ogromną popularnością, gdyż są funkcjonalne i świetnie wyglądają, dodając wnętrzu uroku. Niska szafka dla dziecka to doskonałe uzupełnienie wyposażenia pokoju – zwykle pełnią rolę szafki nocnej przy łóżku.

  Warto wybrać szafki inspirowane najpopularniejszymi bajkami i wyróżniające się kolorystyką. Są niewielkie, ale bardzo praktyczne – można w nich przechowywać najróżniejsze przedmioty, np. zabawki, ubranka czy akcesoria pierwszej potrzeby.

  Szafka dziecięca – duży wybór modeli

  Szafka dziecięca ustawiona przy biurku może też być dodatkową przestrzenią do przechowywania różnych przedmiotów – jak zeszyty, długopisy i inne akcesoria. W naszej ofercie dostępne są szafki w kilku wariantach i o różnych wymiarach – mogą być wyposażone m.in. w szuflady lub półki. Atrakcyjne nadruki i motywy sprawią, że mebel będzie idealnie współgrał z charakterem dziecięcego pokoju.

  Szafki dziecięce są uniwersalne i pasują do pokoju małego dziecka, ale i nastolatka. Zobacz naszą całą ofertę i wybierz model spełniający potrzeby Twojej pociechy.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 445 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 445 elementów