Szafki niskie

Szafki niskie dla dzieci

Jest 398 produktów.
Szafki niskie

Szafki dla dziecka z kolorowymi nadrukami

Happy Babies oferuje niskie szafki dla dziecka. Szafki mogą być idealnym uzupełnieniem powierzchni do przechowywania w dziecięcym pokoju, mogą pełnić rolę szafki nocnej postawionej przy łóżku, lub tworzyć dodatkową przestrzeń przechowywania przy biurku. Szafki wykonywane są w kilku różnych wariantach i wymiarach. Oferowane szafki dziecięce wyposażone są w wygodne szuflady lub półkę, w zależności od modelu. Liczne nadruki i motywy pozwalają dobrać mebel

do upodobania i gustu dziecka.

Szafka dziecięca – uzupełnienie wyposażenia

Szafki z kolorowymi nadrukami to jedne z mebli, które powinny znaleźć się w pokoju każdego dziecka. Mimo niewielkich rozmiarów i prostej budowy są one bardzo praktyczne i cieszą się ogromną popularnością, gdyż są funkcjonalne i świetnie wyglądają, dodając wnętrzu uroku. Niska szafka dla dziecka to doskonałe uzupełnienie wyposażenia pokoju – zwykle pełnią rolę szafki nocnej przy łóżku.

Warto wybrać szafki inspirowane najpopularniejszymi bajkami i wyróżniające się kolorystyką. Są niewielkie, ale bardzo praktyczne – można w nich przechowywać najróżniejsze przedmioty, np. zabawki, ubranka czy akcesoria pierwszej potrzeby.

Szafka dziecięca – duży wybór modeli

Szafka dziecięca ustawiona przy biurku może też być dodatkową przestrzenią do przechowywania różnych przedmiotów – jak zeszyty, długopisy i inne akcesoria. W naszej ofercie dostępne są szafki w kilku wariantach i o różnych wymiarach – mogą być wyposażone m.in. w szuflady lub półki. Atrakcyjne nadruki i motywy sprawią, że mebel będzie idealnie współgrał z charakterem dziecięcego pokoju.

Szafki dziecięce są uniwersalne i pasują do pokoju małego dziecka, ale i nastolatka. Zobacz naszą całą ofertę i wybierz model spełniający potrzeby Twojej pociechy.


Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 398 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 398 elementów