Łóżka 200/90 podwójne dla dzieci

Jest 1 produkt.
Łóżka 200/90 podwójne

Wysoki komfort i estetyka, duża powierzchnia spania, praktyczna i pojemna szuflada – wszystko to zyskasz, jeśli wybierzesz oferowane przez nas podwójne łóżka 200/90 dla dzieci! Prezentowany przez nas model jest nieco większy od standardowych mebli, co daje większą powierzchnię spania. Ponadto, wysokogatunkowe meble wyposażone zostały w praktyczną wysuwaną część, która idealnie sprawdza się jako dodatkowe miejsce do spania. Jest to zatem odpowiedni wybór do nawet malutkich pokoików dziecięcych. Dowiedz się więcej i wybierz

nasze meble do pokoju Twojego dziecka.

Łóżko podwójne dla dzieci 200/90 - funkcjonalny i bezpieczny mebel

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe płyty meblowe o grubości 18 mm. Stelaż składa się z listew o grubości 8 mm i wykonany został z wysokiej jakości drewna bukowego. W rezultacie prezentowane przez nas podwójne łóżka 200/90 dla dzieci wyróżniają się dużą wytrzymałością. Dwupoziomowa konstrukcja z wysuwaną szufladą to inwestycja na długie lata. Pojemna szuflada wysuwana na gumowych kółkach pełni funkcję dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Wysuwana szuflada wyposażona została w praktyczny uchwyt, dzięki czemu łatwo ją obsługiwać. Ponadto, produkowane przez nas meble są dwustronne. Dzięki temu mogą być zarówno lewe, jak i prawe w zależności od potrzeb.

Podwójne łóżko dla dzieci 200/90 - mebel dopasowany do potrzeb Twojej pociechy

Nasze mebelki zostały ozdobione dekoracyjnymi nadrukami, które idealnie odnajdą się w pokojach o różnorodnej stylistyce. Każdy nadruk wyróżnia się żywą kolorystyką. Nadruki na podwójnych łóżkach 200/90 dla dzieci z myślą o bezpieczeństwie maluchów wykonaliśmy z ekologicznych farb. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo pociech nasze podwójne łóżka 200/90 dla dzieci posiadają zaokrąglone krawędzie, które zostały zabezpieczone specjalnym obrzeżem PCV. Za niewielką dopłatą możesz wybrać jeden z oferowanych przez nas materacy. Do wyboru masz materac piankowy, gryko-sen, gryko-kokos, pianka-lateks oraz pianka-lateks-kokos.


Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji