Łóżka 160/80 dla dzieci

Jest 3 produktów.
Łóżka 160/80

Łóżka dla dzieci 160x80 cm

Wygodne, solidnie wykonane, bezpieczne, modne i w odpowiednich wymiarach – takie powinno być idealne łóżko dla dziecka. Jednym z popularnych modeli jest łóżko 160x80 cm – posłuży zarówno maluchom, jak i przedszkolakom. To odpowiedni wybór dla 5-latka – zapewni mu przestrzeń do snu. Powinno być zabezpieczone barierką ochronną i posiadać dobrej jakości materac.

Ogromny wybór modeli

Łóżko

160x80 cm dostępne jest w najróżniejszych kolorach i może być ozdobione modnymi motywami i wzorami – wybierzesz idealny model zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Do wyboru są m.in. mebelki w kokardki, serca, różne zwierzątka (misie, pszczółki, słonie itd.), księżniczki, samochody czy jednorożce.

Modne wzornictwo i kolorystyka pozwolą dopasować łóżko 160x80 cm do każdego pokoju – urządzonego jak bajkowe królestwo, safari, przystań małego podróżnika itd. Podczas jego urządzania warto korzystać z różnych inspiracji i fantazji.

Informacje praktyczne

Mebel przeznaczony jest do montażu we własnym zakresie – potrzebne akcesoria będą w paczce wraz z dokumentami sprzedaży (paragon lub faktura VAT).

Łóżko 160x80 cm może być prawo- lub lewostronne – można wybrać zależnie od swoich potrzeb, gdyż jest ono produkowane jako dwustronne.

Ponadto jest ono wyposażone w barierkę ochronną – dziecko nie wypadnie podczas snu. 

Stelaż sprężynujący wykonano z dobrej jakości drewna bukowego – to gwarancja  komfortowego snu. Stelaż wytrzymuje obciążenie do 95 kg.

Nasza oferta obejmuje też materace – doradzimy, który model wybrać dla dziecka.


Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów