SZAFA ANIMALS SZ09-A AM01

Mebel jest wykonany z płyty laminowanej grubości 18mm. Krawędzie mebla wykończone są obrzeżami PCV/ABS zabezpieczającymi w znaczącym stopniu przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią.W ramach ochrony środowiska instrukcje montażu dostępne w formie elektronicznej.

Pobierz instrukcje.


gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.10 | Na podstawie: 12 ocen

Więcej szczegółów

1 159,00 zł brutto

-60,00 zł

1 219,00 zł brutto


942,28 zł netto

Więcej informacji

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby podane dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt telefoniczny.

Mebel jest wyposażony w metalowe prowadnice kulkowe oraz standardowe zawiasy puszkowe. Prowadnica ta wyposażona została w pełny wysuw. Mechanizm działania prowadnicy oparty jest na wytrzymałych, stalowych kulkach przemieszczających się w profilach. Doskonale sprawdzi się we wszystkich rodzajach szuflad i w wysuwanych półkach.Fronty mebelków posiadają nadruki wykonane z ekologicznych farb, w pełni bezpieczne dla dziecka. Nadruki te odznaczają się żywą kolorystyką. Dla lepszej ochrony nadruki zabezpieczone są specjalnym laminatem chroniącym je przed ścieraniem. W kolekcji ANIMALS boki mebelków dostępne są w różnych kolorach co zmieni całkowicie look waszego pokoju wprowadzając odrobinę szaleństwa. Mebel jest przeznaczony do samodzielnego montażu. W paczce znajdują się akcesoria oraz dokument sprzedaży (paragon lub na życzenie faktura VAT).

Wymiary zewnętrznę

Szerokość:132 cm
Wysokość:177 cm
Głębokość:54 cm

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pliki do pobrania