Łóżeczko Róża z szufladą 120x60

Łóżeczko dla dziecka Róża to łóżeczko o niepowtarzalnym charakterze. Swoim unikalny wyglądem zachwyci dorosłego, a niemowlęciu zapewni przestrzeń komfortowego snu.

Proponujemy do zakupu dodać również dodatkowe wyposażenie takie jak gryzaki i barierka zabezpieczająca, przekształcająca łóżeczko niemowlęce w tapczanik.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.17 | Na podstawie: 19 ocen

Więcej szczegółów

749 zł brutto


609 zł netto

Więcej informacji

WŁAŚCIWOŚCI

Łóżeczko posiada trzy poziomy ułożenia leżyska pod materac. Każde z ułożeń jest bezpieczne dla dziecka. Gdy dziecko samodzielnie siada zalecane jest obniżenie dna na najniższy poziom (zapis z normy dotyczącej łóżeczek niemowlęcych PN-EN 716-1). Najwyższy poziom stosujemy dla noworodka, wraz ze wzrostem maluszka obniżamy dno. Przy najniższym ułożeniu dna możemy wciągnąć szczebelki tak, aby dziecko swobodnie mogło wchodzić do łóżeczka. Innym rozwiązaniem jest zamontowanie barierki (również przy najniższym ułożeniu dna).

Trzy ułożenia dna w łóżeczku

W łóżeczku Róża tak jak we wszystkich naszych modelach możemy wyciągnąć szczebelki. Wyjmowane szczebelki znajdują się na środku jednego z dłuższych boków łóżeczka. Funkcja przydaję się gdy nasz maluszek podrośnie i będzie mógł swobodnie wchodzić i wychodzić z łóżeczka aby zwiedzać świat poza nim :)

Jak wyciągnąć szczebelki w łóżeczku

Ta oferta łóżeczka Róża zawiera w cenie szufladę. Miejsce pod łóżeczkiem zostało sprytnie zaaranżowane, zmieścimy tam bez problemu potrzebne przy maluszku: pampersy, ciuszki czy zapasową pościel. Przykrywka nad szufladą zapewni dyskrecję, ochroni też ważne dla maluszka rzeczy przed zakurzeniem. Wersja z szufladą dostępne jest na stronie w innej ofercie.

Szuflada w łóżeczku

Super opcją jest barierka, przemienia ona nasze łóżeczko w tapczanik. W taki sposób możemy przedłużyć okres użytkowania łóżeczka. Maluszek zyskuje nowe, stare miejsce na sen. Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera barierki.

Łóżeczko tapczanik z barierką

Zawsze polecamy domówić osłonki na łóżeczko. Chronią one drewniane elementy przed ząbkami maluszka, a jak wiemy przy ząbkowaniu maluch obgryzie wszystko co ma w zasięgu rączek. Na osłonki przewidziane są specjalne rowki w boku łóżeczka, zapobiega to łatwemu demontażowi gryzaczków (bez użycia narzędzi, lub bez rozebrania łóżeczka, zdjęcie gryzaków będzie prawie niemożliwe). Gryzaczki najlepiej zamówić z łóżeczkiem, mamy wtedy gwarancję wykonania tych specjalnych rowków, osłonki za montowane jeszcze przed wysyłką (opcja gryzaków nie jest ujęta w cenę podstawową łóżeczka).Gryzaki na łóżeczko

KOLOR

Łóżeczko Róża występuje w kolorze białym.

MATERIAŁ

Dno i boki łóżeczka wykonane z drewna. Wypełnienie szczytu wykonane jest z płyty wiórowej, natomiast nogi szczytu wykonane są z malowanego MDF.

Wykonane z bezpiecznych materiałów.

MONTAŻ

Łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca, materace dostępne są w innych ofertach.

Główne listwy górne są zaokrąglone.

Wszystkie newralgiczne krawędzie łóżeczka są zaokrąglone.

Unikalny wygląd.

Ta oferta zawiera łóżeczko z szufladą w cenie podstawowej.

WYMIARY

Wymiary łóżeczka Cosmo z szufladą

Inne produkty z tej kategorii