Jak najprościej udekorować dziecięcy pokój, lub wprowadzić do niego nieco dziecięcej fantazji? Nasi klienci już wiedzą, że w tym przypadku idealnie sprawdzają się meble dla dzieci z nadrukami. Nadruki to żywa ozdoba pokoju, ponieważ nie tylko wprowadzają bajkowy klimat i ciekawą kolorystykę, ale także poprawiają nastrój dzieciaków. 

Meble z nadrukami dla dziewczynek

W przypadku, kiedy naszym wyzwaniem jest pokój dziewczynki można sięgnąć po bardzo szeroki wybór nadruków, które z całą pewnością do gustów młodych dam przypadną. Najlepiej, kiedy to dziecko samo będzie w stanie wybrać sobie takie motywy, które będą najbliższe ich marzeniom. Jeśli meble z nadrukami wybiorą rodzice, przedstawimy kilka sugestii, które być może naprowadzą na właściwy wybór.

Kwiatki na meblach

Motywy kwiatków na pewno zauroczą młodą, delikatną dziewczynkę. Jeśli dziecko objawia sympatię do kwiatów, zwraca na nie uwagę podczas spacerów, lubi je zrywać, może warto zaproponować dziecku meble z nadrukowanymi kwiatkami? Oferujemy praktycznie każdy meble z możliwością nadrukowania na nim motywów kwiatowych. Dla urozmaicenia proponujemy także kolekcję mebli z nadrukami kwiatków w kształcie serca. 

Mebelki z księżniczkami

Chyba każda młoda dziewczyna śni o tym aby zostać księżniczką i mieszkać w pięknym pałacu. Marzenia dzieci są po prostu piękne a rodzic jest w stanie przybliżyć dziecko do ich realizacji. Jeśli dziewczynka pała wyjątkowym uczuciem do księżniczek, bohaterek bajek można zaproponować ciekawe przykłady nadruków, które urozmaicą wystrój pokoju. Propozycji jest mnóstwo, w kolekcji HAPPY znajdą Państwo między innymi nadruki księżniczek z konikami, księżniczek w pięknej różowej sukni balowej, księżniczek z księciem, z zamkiem, i innymi bajkowymi motywami.  

Tradycyjny miś, którego kochają wszystkie dzieci

Misie to najpopularniejsze przytulanki dla dzieci. Są miłe, przyjazne a dzieci uwielbiają z nimi zasypiać. Misie są uniwersalne i bawią się nimi zarówno dziewczynki jak i chłopczyki. Jeśli zatem to misie są w kręgu zainteresowań córeczki, warto postawić na motywy z przemiłymi misiami z kokardą, z serduszkiem i wiele innych, jakie nanosimy na nasze meble. A wybór jest ogromny. 

Z innych bardzo popularnych nadruków, jakie wybierają dla dziewczynek rodzice są:

  • nadruki kotków,
  • nadruki piesków,
  • nadruki syrenek,
  • nadruki czarodziejek,
  • nadruki jednorożców,
  • nadruki różowych i kolorowych serduszek.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z nowoczesnymi meblami dla dziecka, gdzie prezentujemy całą ofertę kilku tys. produktów dedykowanych naszym pociechom.