Lampy do pokoju dziecięcego

Jest 120 produktów.
Oświetlenie

Dobór odpowiedniego oświetlenia jest bardzo ważną kwestią w aranżacji dziecięcego pokoju. Dlaczego? Bo w ten sposób już od najmłodszych lat rodzice dbają o to, aby ich pociecha rozwijała się w odpowiednich warunkach. A jednym z czynników, które mają na to wpływ poza m.in. wygodnym łóżkiem czy funkcjonalnym biurkiem, jest właściwie dostosowane oświetlenie. Nie chodzi tu tylko o to, że ma ono dodawać uroku przestrzeni zamieszkiwanej przez kilkulatka, ale też o to, aby pozwalało mu się komfortowo bawić czy uczyć, gdy za...

Dobór odpowiedniego oświetlenia jest bardzo ważną kwestią w aranżacji dziecięcego pokoju. Dlaczego? Bo w ten sposób już od najmłodszych lat rodzice dbają o to, aby ich pociecha rozwijała się w odpowiednich warunkach. A jednym z czynników, które mają na to wpływ poza m.in. wygodnym łóżkiem czy funkcjonalnym biurkiem, jest właściwie dostosowane oświetlenie. Nie chodzi tu tylko o to, że ma ono dodawać uroku przestrzeni zamieszkiwanej przez kilkulatka, ale też o to, aby pozwalało mu się komfortowo bawić czy uczyć, gdy za oknem zrobi się już ciemno.

Lampy do pokoju dziecięcego w Happy Babies

Nasz sklep oferuje szeroki wybór designerskich i praktycznych lamp dziecięcych wiszących oraz lampek nocnych, idealnych na komodę czy szafkę przy łóżku. Każdy z modeli charakteryzuje unikatowe wzornictwo, które można dopasować do wielu stylów pokojów dziecięcych. Proponujemy produkty o uniwersalnym zastosowaniu, jak i dedykowane dziewczynkom lub chłopcom w różnym wieku. Zależy nam na tym, aby bajkowe czy kolorowe lampy spełniały oczekiwania najmłodszych domowników.

Wiszące żyrandole dziecięce

Stanowią one zazwyczaj główne źródło oświetlenia. W naszej kolekcji znajdziesz oryginalne żyrandole dla dzieci, których forma (samolociki, delfinki itp.) czy kolorystyka zachwycą niejednego kilkulatka. Przyciągają wzrok i doskonale uzupełniają praktycznie każdą aranżację. Oferujemy lampy przykręcane bezpośrednio do sufitu (niektóre modele można dowolnie obracać) oraz wiszące.

Lampki nocne dla dzieci

Palące się wieczorem czy w nocy światło przy łóżku daje większe poczucie bezpieczeństwa niejednemu dziecku. Dlatego rodzice bardzo chętnie wybierają lampki nocne, urządzając pokoje dziecięce. Nadają im przytulności oraz uzupełniają dekoracyjnie wystrój wnętrz. To stołowe oświetlenie przydać się może także do zabawy czy nauki.

Oświetlenie dla dzieci - barwy

Jakie barwy powinno mieć oświetlenie dziecięce? Aby spełniało ono swoją funkcję, musi być zarówno ciepłe, jak i chłodne. Dlatego warto zainwestować w oba źródła. Pierwsze z nich będzie ułatwiało zrelaksowanie się oraz sen. Dlatego najlepiej, aby taka właśnie była lampka nocna. Z kolei wariant o barwie chłodniejszej pobudzi do działania. Powinien on znaleźć się na suficie np. w formie żyrandola. W ten sposób zapewnisz dziecku doskonałe warunki do wypoczynku oraz nauki i zabawy.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 120 elementów